MENÜ 
49 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,63 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (5)

TEGEP 2022 Öğrenme ve Gelişim Ödülleri Başvuruları Başladı

20 Aralık 2021 Pazartesi


Kurumlardaki başarılı uygulamaların görünür hale gelmesi ve ödüllendirilmesini, iyi ve örnek uygulamaların paylaşılarak yaygınlaşmasına katkı sağlamayı amaçlayan TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri, 2015 yılından itibaren devam eden, bu alana özel tasarlanmış olan Türkiye'nin ilk kurumsal öğrenme ve gelişim ödül sürecidir.

Her yıl farklı kurumların başvurularını alan süreçte geçtiğimiz yıl, 42 proje ile 29 farklı kurum sürece dahil olmuş, 9 farklı kategoride 8 proje EN İYİ Ödülü, 9 proje gümüş ödül, 5 proje ise bronz ödül sahibi olmuştu.

Tüm başvuran kurumlar için aynı zamanda bir karşlıklı öğrenem ve gelişim süreci olarak tasaralanan ödül süreci sonunda, Ödül Komitesi tarafından, finale kalamayan kurumlara başvuru dosyalarına yönelik geribildirim raporları sunuluyor.

2022'de 8. kez verilecek olan Öğrenme ve Gelişim Ödülleri için başvurular
31 Mart 2022 tarihine kadar devam edecektir. Başvuru formunu/formlarını talep etmek için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz ve aşağdaki bilgiler doğrultusunda başvurularınızı gerçekleştirmek üzere başvuru dosyası talebinizi bizlere iletebilirsiniz. Hazırladığınız başvuru dosyalarınızla başvurularınız, 31 Mart 2022 tarihine kadar kabul edilecektir.

Her kurum aşağıdaki kategorilerde;
*En fazla 3 proje ile başvuruda bulunabilir ancak bir kategoriye birden fazla proje ile başvuramaz.
* Aynı proje ile en fazla 1 kategoriye başvuruda bulunulabilir.

Bu projeler;
*Tasarım aşamasında değil, uygulanmış,
*Son 2 yıl içinde uygulanmış,
projeler olmalıdır.

Tüm kategorilerde, programlar değerlendirilirken aşağıdaki konulara dikkat edilecektir:
*İhtiyaç analizi aşamaları,
*Tasarım yaklaşımı, yöntemi ve süreci,
*Uygulamada dikkat ettiğiniz konular,
*Programın sonuçları, etkileri ve gelecek aksiyonları.

Kimler Başvurabilir?
Kurumların insan kaynakları, öğrenme ve gelişim, organizasyonel gelişim gibi öğrenme ve gelişimden sorumlu birimleri başvuruda bulunabilirler.

Kurumlar, programlarında tedarikçi /iş ortağı olarak çalıştıkları danışmanlık firmaları ya da üniversiteler ile birlikte başvuruda bulunabilirler. Danışman firma, eğitmen ya da üniversite, bu kapsamda hizmet sunduğu firmadan ayrı şekilde, ödül kategorisine tek başına başvuruda bulunamaz.

Başvuru Ücretleri
Başvuru ücretleri, TEGEP’in Ödül süreci proje ekibince başvuru şartlarına uygunluk, şekil-şart uygunluğu açısından kontrol edilip, başvuru jüri değerlendirmesine alındıktan sonra ödenecektir. Bu doğrultuda, başvuruların iletilmesi ve incelenmesinden sonra TEGEP tarafından başvuru sahiplerine konuyla ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

TEGEP Üyesi Başvuru Sahipleri : Başvurulan her proje ve kategori için 1.200,00TL'dir.
Üye Olmayan Başvuru Sahipleri : Başvurulan her proje ve kategori için 1.800,00TL'dir.

*Toplumsal Katkı Sağlayan Gelişim Projesi için yapılacak başvurularda başvuru ücreti talep edilmeyecektir.
**Belirtilen tutarlara %18 Kdv ilave edilecektir.

Ödül süreci ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru klavuzu için web sitemizdeki TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri bölümünü ziyaret edebilirsiniz
Okunma Sayısı: 1544 Diğer HABERLER