MENÜ 
219 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,86 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (22)

TEGEP Delegasyonu, ATD 2019 Konferansı İzlenimlerini Paylaştı

11 Temmuz 2019 Perşembe


ATD'nin her yıl düzenlediği International Conference & Exposition, bu yıl 19-22 Mayıs tarihlerinde Washington D.C.'de gerçekleşti. Pek çok ülkeden eğitim ve gelişim profesyonelinin bir araya geldiği bu konferansta, TEGEP-Türk Delegasyonu olarak yedinci kez yer aldı.

Bu yılda yaz ayı etkinlik takvimimizde her yıl olduğu gibi ATD Konferansı izlenimlerine bir yer ayırdık. Bu konferansa katılan delegasyon üyelerimizin izlenimlerini ve kazanımlarını paylaştıkları etkinliğimiz, 9 Temmuz'da Garanti Eğitim Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleşti.

Her yıl, konferansa katılamayan profesyonellere; sektördeki son trendler ve gelecekteki eğilimleri, önümüzdeki yıllarda eğitim ve gelişimdeki öncelikleri, sektörün önde gelenlerinin bu konulardaki görüşlerine yönelik izlenimleri aktarmayı hedefleyen ve genel katılıma açık olarak ücretsiz olarak gerçekleşen etkinliğimize, bu yıl 75 profesyonel katılım gösterdi.

Etkinliğin açılış konuşmasını TEGEP Genel Sekreteri Gerçek Önal Çavuşoğlu yaptı. Ardında sözü, TEGEP Türk Delegasyon Lideri ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Tahsin Güngör aldı ve ATD Konferası'na dair genel çerçeveyi ve de akışa dair detayları paylaştığı sunumun ardından delegasyon üyelerinin sunumlarına geçildi. Etkinliğin amacına uygun olarak çok kıymetli deneyimlerini ve izlenimlerini paylaşan delegasyon üyeleri, sırasıyla; Dilek Er, Handan Odaman Uşaklıgil, Nihan Kaya, Başar Baltaş oldu.

Değerli paylaşımları için tüm delegasyon üyesi meslektaşlarımıza ve ilgi gösterip katılan tüm katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz.

Konuşmacıların sunumlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
Hasan Tahsin Güngör , Dilek Er , Handan Odaman Uşaklıgil , Nihan Kaya , Başar Baltaş
Okunma Sayısı: 2884 Diğer HABERLER