MENÜ 

TEGEP'in Sesi Podcast Kanalı

16 Kasım 2022 Çarşamba

Hoş Geldiniz!

Eğitim ve gelişimin sesi olan TEGEP’in yeni podcast kanalı TEGEP'in Sesi...

Kurumsal öğrenme ve gelişim alanında her zaman referans noktası olma vizyonuyla hareket eden TEGEP, öğrenme ve gelişim alanında fikir üretmek, yaymak, geliştirmek ve ilham vermek misyonuna hizmet edecek olan yepyeni bir içerik üretim alanında, TEGEP’in Sesi ile karşınızda.

TEGEP olarak yetişkin öğrenmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Bireylerin çok yönlü gelişimine, mesleki becerilerini güncellemelerine, yeni bilgi ve beceriler kazanarak kendinlerine, ülkeye ve dünyaya katma değer sağlamalarına yarayacak her türlü öğrenme hizmeti organizasyonuna destek vermeyi amaçlıyoruz.

Bu doğrultuda TEGEP olarak; kurumlar, eğitim verenler, eğitim alanlar ve akademisyenlerden oluşan paydaşlarımızla ilke ve standartlar belirleyerek, öncü ve yerel bir öğrenme kültürünün toplumda yayılmasını sağlamayı amaç edindik.

Derneğimiz bu amaçlarını gerçekleştirirken yeni fikirler üretmeye, çabalarını araştırma ve geliştirme temeline oturtmaya özen gösterir.

Ve bütün bunları sürekli öğrenme prensibi doğrultusunda bilimsellik, yerellik, şeffaflık ve değer katmak değerleri rehberliğinde yaparız.

İşte TEGEP’in Sesi podcast yayınları ile amacımız bütün bunları çoğaltmak için sesin gücünden faydalanmak.

TEGEP, sesin gücüyle, TEGEP’in Sesi’nde seninle…

Gücümüze güç katarak içeriklerimizi ve kanalımızı paylaşman dileğiyle…

Görüşmek üzere!


TEGEP'in Sesi podcast yayınlarını aşağıdaki platformlardan dinleyebilirsiniz.

TEGEP'in Sesi Spotify
TEGEP'in Sesi Apple
TEGEP'in Sesi Google

Okunma Sayısı: 1170 Diğer TEGEP Öğrenme Merkezi