MENÜ 

TEGEP Ödüllü Uygulamalar Webinarları Devam Ediyor

27 Ocak 2021 Çarşamba

TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödül sürecinin en önemli misyonu "iyi ve örnek uygulamaların ön plana çıkması, paylaşılarak iyi uygulamaların yaygınlaşması". Bu misyona hizmet eden ve birbirimizden öğrenmemizi sağlayan ödüllü uygulamalar webinarlarımızda her hafta Çarşamba günü, 16:00-17:30 saatlerinde meslektaşlarımızla buluşuyoruz.

Bu hafta konuğumuz olacak kurumlar ise; Değişim Yönetimine Katkı Sağlayan Gelişim Programı kategorisinde "Veri Nimet" adlı programlarıyla "En İyi" ödülünü almış olan Kuveyt Türk Katılım Bankası ve Toplumsal Katkı Sağlayan Gelişim Programı Kategorisinde
"Kadın Kalite Teknisyeni ve Kadın Boya Operatörü Yetiştirme Programı" adlı programla "Gümüş" ödül almış olan Alp Havacılık.

Mart ayı sonuna kadar 2020 yılında ödül almış olan tüm kurumların uygulamalarını dinleme fırsatı bulacağınız webinarlarımızı kaçırmayın. Dilerseniz tüm etkinlilerimizi bu takvim üzerinden takip edip, takviminize kaydedebilirsiniz.

2021 Öğrenme ve Gelişim Ödülleri başvuru süreci başladı ve 1 Mart'a kadar başvuru formlarınızı ileterek başvuru da bulunabilirsiniz. Başvuru formu talebinizi bu link üzerinden ulaşacağınız formumuzu doldurarak iletebilirsiniz

2021 Öğrenme ve Gelişim Ödülleri başvuru süreci ve detayları için bu linke tıklayınız.

Okunma Sayısı: 587 Diğer YAKLAŞAN ETKİNLİKLER