MENÜ 
219 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,89 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (22)

TEGEP-Türk Delegasyonu, 2019 ATD International Conference & Exposition'da

21 Mayıs 2019 Salı

Association For Talent Develeopment (ATD) tarafından her yıl düzenlenen ve dünya genelinde 70’ten fazla ülkeden 10.000’den fazla katılımcının yer aldığı, The ATD International Conference & Exposition bu yıl, 19-22 Mayıs tarihlerinde Washington D.C.'de gerçekleşti.

Bu yıl da her yıl olduğu gibi TEGEP-Türk Delegasyonumuzla bu önemli organizasyonda ülkemiz temsil edildi. Akademisyenler, eğitim ve gelişim profesyonelleri, eğitim danışmanlık firmaları temsilcilerinden delegasyon heyeti üyeleri Washington D.C.'de bir araya geldiler.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da TEGEP-Türk Delegasyonu’na bir üyemiz Liderlik etti. Bu yıl ise TEGEP Yönetim Kurulu Üyesi ve gönüllüsü olan Sn. Hasan Tahsin Güngör Delegasyon Liderliği rolünü üstlendi. Delegasyon üyeleri her yıl bu konferansta, uluslararası katılımcılar için düzenlenen networking etkinliklerinden, delegasyon toplantılarına kadar pek çok farklı organizasyon içinde yer alabiliyorlar.

Bununla birlikte her yıl Konferansa katılan heyet üyelerinin katkılarıyla, genel katılıma açık ve ücretsiz olan; bu konferanstan elde edilen kazanımların/deneyimlerin/bilgilerin paylaşıldığı bir etkinlik gerçekleştiriyoruz. Bu yıl da heyet üyelerinin uygunlukları doğrultusunda belirlenecek olan tarihte etkinliğimizi gerçekleştireceğiz ve ilerleyen günlerde bu konuya ilişkin duyurularımızı paylaşacağız.

TEGEP olarak, gelecek yıl düzenlenecek ATD 2020 Konferansı’nda TEGEP- Türk Delegasyonu ile yerimizi yine alacağız. Türkiye'den bu konferansda katılacak tüm meslektaşlarımızı şimdiden TEGEP-Türk Delegasyonu’na katılmaya davet ediyoruz; ürettiklerimiz ve başarılarımızla ATD’de tüm dünyaya uzmanlığımızı ve lokal birikimimizi aktarmak dileklerimizle…
Okunma Sayısı: 1641 Diğer HABERLER