MENÜ 
49 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,55 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (5)

TEGEP Üyeleri 5. Dönem Yönetim ve Denetim Kurullarını Seçti

19 Haziran 2021 Cumartesi

31 Mart 2021 olan ilk toplantı tarihinde yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen ancak Covid-19 koşulları nedeniyle alınan tedbirler kapsamında 19 Haziran 2021'e ertelenen, 2020-2021 genel kurul toplantılarımızı gerçekleştirdik ve 5. Dönem Yönetim ve Denetleme Kurulu üyelerimizi belirledik.

Genel Kurul toplantısı, Genel Sekreter Gerçek Önal Çavuoğlu'nun yaptığı açılış ve genel kurul üyelerinin saygı duruşunun ve İstiklal Marşı'nı okumalarının ardından Divan Kurulu seçimi ile başladı. Divan Kurulu'na önerilen üç üyenin genel kurul üyelerince kabul edilmesinin ardından, Divan Kurulu üyeleri Hüseyin Kılıç, İsa Turan ve Cenk Sandıkçı yerlerini aldılar. Divan Kurulu'na Başkanlık eden Hüseyin Kılıç'ın gündemi okumasının ardından TEGEP Başkanı Yeşim Çokeker Yurtsever 2019-2020 faliyetleri hakkında bir sunum yaptı ve Genel Kurul üyelerine faaliyetler hakkında bilgileri aktardı. Sonrasında söz alan Denetim Kurulu Başkanı Göktuğ Tetik ise, 2019-2020 yılı denetim raporu ve mali tabloları ile ilgili bilgileri paylaştı. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerinin 2019 ve 2020 faaliyetlerine yönelik ibra edilmelerinden sonra diğer gündem maddelerine geçildi.

Yönetim kurulunca önerilen tüzük değişiklikleri, toplantıya katılan üyelerin oybirliği ile kabul edildikten sonra 5. Dönem Yönetim ve Denetim Kurullarını belirlemek üzere seçime geçildi. Blok liste yöntemi ile gerçekleşen seçime mevcut yönetim kurulunca sunulan liste dışında sunulan liste olmadı. Sunulan aday listesi ise toplantıya katılan tüm üyelerin olumlu oylarıya, oy birliği ile kabul edildi. 5. Dönem Yönetim ve Denetleme Kurulu üyelerimiz şöyledir:

Yönetim ve Denetim kurulu üyelerinin seçiminden sonra gündemin son maddesi olan 2022 yılı üyelik aidatları genel kurulca belirlendi.

Sağlık ile ilgili haklı endişelerimizin hala devam ettiği bu dönemde genel kurulumuzu, gerekli olan tüm önlemleri alarak gerçekleştirdik. Böyle bir dönemde genel kurulumuza katılarak katkı sağlayan tüm değerli üyelerimize ayrıca teşekkür ederiz. Yeni dönemin tüm üyelerimiz ve paydaşlarımız için hayırlı olmasını dileriz.
Okunma Sayısı: 2316 Diğer HABERLER