MENÜ 
219 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,86 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (22)

TEGEP WEBINAR #6: Eğitim Etkinliğinin Ölçümlenmesi ve Bir Uygulama Örneği

16 Mart 2016 Çarşamba

TEGEP Webinarlarından altıncısında, eğitim etkinliğinin ölçümmlenmesi konusunu ele alacağız.

Sununun ilk bölümünde Kirkpatrick ve Phillips modellerinden, bu modellerin ölçümleme aşamalarından bahsedeceğiz. İkinci bölümde ise bir uygulama örneği üzerinden tüm aşamaların nasıl değerlendirildiğini aktaracak ve süreçte dikkat edilmesi gereken önemli konuları özetleyeceğiz

22 Mart'ta saat 15:00 gerçekleşecek olan bu webinarda, Türk Telekom Akademi-Ticari ve Destek Fonk. Gelişim Grup Md. Müger Arslan'ı ve Türk Telekom Akademi-Gelişim Uzmanı Akif Aykut Demirkurt'u dinleyeceğiz.
 
Webinar içeriği:
Eğitimlerin Etkinliğini Neden Ölçeriz?
Kirkpatrick ve Phillips Modeli
Ölçümleme Aşamaları
Uygulama Örneği
Önemli Hatırlatmalar
 
Webinar tarihi: 22 Mart 2016, Salı
Saat: 15:00
KAYIT: KAYIT FORMUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Müge Arslan Kimdir?            
ODTÜ Ekonomi bölümünde lisans eğitimini tamamladı ve iş hayatına 2004 yılında Türkiye İş Bankası’nda Eğitim Uzmanı olarak başladı. İş Bankası’ndaki deneyimi süresince eğitim tasarımı, teknik ve kişisel gelişim konularında eğitim verme ve yetkinlik bazlı mülakat yapma konularında deneyim kazandı. 2009 yılında  Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme alanında yüksek lisans programını tamamladı.

2008-2015 yılları arasında Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nde eğitim ve gelişim, performans yönetimi, yetenek yönetimi ve liderlik gelişimi gibi farklı alanlarda yönetici olarak görev aldı.

İnsan kaynakları alanındaki deneyimlerini İnsan Kaynakları Günlüğü isimli blogunda paylaşan Arslan, Association for Talent Development  (ATD) ve TEGEP üyesidir. Çalışmalarına Türk Telekom Akademi’de Eğitim ve Gelişim Müdürü olarak devam etmektedir.

Aykut Demirkurt Kimdir?
İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden 2008’de mezun oldu. İşletme Yüksek Lisansı (MBA) eğitimini 2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nde tamamladı.
 
İş hayatına  2008 yılında bir mühendislik şirketinde projelerden sorumlu uzman olarak başladı. 2010 yılından bu yana Türk Telekom Akademi’de Eğitim ve Gelişim Uzmanı olarak çalışmaktadır.  
 
Türk Telekom Akademi’de çalıştığı süre zarfında, satış kanallarının etkinliğini, müşteriyle yüz yüze iletişim halinde olan şirket çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerini artırmaya yönelik çalışmalar yaptı. Şirket hedefleri ve stratejileri doğrultusunda, çalışanlarına sunulan eğitim ve gelişim faaliyetlerinin planlanması, geliştirilmesi, tasarımlanması, uygulanması ve değerlendirilmesinde görev aldı.
 
2012 yılında, Şehir Üniversitesi’nden Prof. Dr. Nihat Erdoğmuş tarafından yürütülen Eğitim Yatırımlarının Geri Dönüşü projesinde görev aldı.
Okunma Sayısı: 7303 Diğer HABERLER