MENÜ 
220 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,71 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (22)

TEGEP Yeni Yıl Buluşması Gerçekleşti

24 Ocak 2019 Perşembe

TEGEP üyelerini, üye olmak isteyenleri veya TEGEP'i daha yakından tanımak isteyenler, 23 Ocak'ta  "TEGEP Yeni Yıl Buluşması"nda buluştu.

Birbirimizi daha yakından tanımak, bağlarımızı güçlendirmek üzere planlanmış olan keyifli bir program eşliğinde bir araya geldiğimiz buluşmamıza No1903- Akatlar ev sahipliği yaptı.
 
Lezzetli ikramlar, şahane müzikler ve sürpriz hediyelerle dolu bu gecede bolca paylaşım ve tanışma gerçekleşti.

100'ün üzerinde meslektaşımızın katılım gösterdiği etkinlikte; Haluk Sicimoğlu Müziğin Yolculu sunumu ile ilgiyle izlendi. Ardından İnanç Ayar'ın yönettiği networking oyununda hem eğlendik, hem birbirimizi yakından tanıma fırsatı bulduk hem de Okuyan Us Yayınları'nın destekleri ile bolca kitap hediye ettik. Son olarak "Bar psikoloğu" adlı gösterisi ile Ferhat Aydın'ı ilgi ve keyifle dinledik.

Gecenin sonunda ise sürpriz hediyeleri kazananlar açıklandı. 


Bu etkinliğin gerçekleşmesini sağlayan Etkinlikler Komitesi başta olmak üzere emeği geçen ve destek herkese teşekkür ederiz. Ayrıca, tüm katılımcıları mutlu eden, harika hediyeleriyle etkinliğimize değer katan Dale Carnegie Türkiye'ye, Dur Atölye'ye, Eczacıbaşı'na, Edya Danışmanlık'a, İş Kavramları Danışmanlık'a, Sabancı Edu'ya, Managment Center Türkiye'ye, Optimist Danışmanlık'a ve Okuyan Us Yayınları'na da teşekkür ederiz.

 
Okunma Sayısı: 4155 Diğer HABERLER