MENÜ 
219 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,73 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (22)

Temel Bilgi ve Beceriler Modülü 24-25 Nisan'da Gerçekleşti

29 Nisan 2019 Pazartesi

TEGEP çatısı altında, farklı kurum ve sektörlerde çalışan eğitim gelişim profesyonelleri üyelerinden oluşan Çalışma Komitelerinin çalışmaları neticesinde, çok değerli birikimlerin ortak bir dilde buluştuğu ve dünyadaki trendlerle harmanlanmış eğitim ve gelişim programları hazırlanıyor.

Bu eğitim programlarından ilki, TEGEP Eğitim Programları Tasarım ve Geliştirme Komitesi'nin çalışmaları neticesinde hazırlanan ve 2013 yılından beri eğitim ve gelişim profesyoneli olan meslektaşlarımızın gelişimine katkı sunan TEGEP Eğitim ve Gelişim Yönetimi Programı idi. Bu program, 2018 yılı itibariyle kurulan TEGEP Seritifikasyon ve Eğitim Programları Komitesi'nin, çalışmalarıyla 2016 yılında MYK tarafından onaylanan ve Resmi Gazete'de yayınlanan Kurumsal Eğitmen Ulusal Meslek Standartları esas alınarak güncellendi ve içerikler zenginleştirildi.

Bu Eğitim Programı'nın ilk modülü olan Eğitim ve Gelişim Yönetiminde Temel Bilgi ve Beceriler Modülü 2019 yılında ikinci kez 24-25 Nisan tarihlerinde İstanbul'da gerçekleşti.

Aynı zamanda TEGEP Seritifikasyon ve Eğitim Programları Komitesi üyesi ve DK(yedek) üyemiz olan Fatma Yıldız'ın eğitmen olarak yer aldığı eğitimimize, 7 farklı kurumdan 11 meslektaşımız katılım gösterdi.
Okunma Sayısı: 2225 Diğer HABERLER